Návrh a tvorba webových stránek

Vytvoříme vám web na základě vašich cílů a důkladné analýzy vašeho oboru. Hodně se ptáme, abychom následně vložili maximální úsilí do tvorby stránek, které budou dělat z návštěvníků zákazníky.

Zvýšení obchodní výkonnosti

Proč nechat vyrobit web u nás?

  • Začínáme stanovením cílů a poznáváním možností. V úvodní analýze hledáme vhodné řešení a šetříme budoucí náklady.
  • Volíme takovou strukturu webu, aby stránky byly pro návštěvníky co nejpoužitelnější a vedly je k cíli.
  • Vytváříme grafický design webu v souladu s vaším vizuálním stylem pro profesionální prezentaci vaší společnosti.
  • Nakódujeme web podle nejvyšších standardů i s optimalizací pro mobilní zařízení.
  • Zaučíme vás do tvorby obsahu a pomůžeme vám se zvýšením návštěvnosti.

Jak se marketing promítá do tvorby webu?

Vytvoření webu nesmí být odtržené od reality společnosti a situace na trhu, naopak je musí respektovat. Proto děláme analýzu klíčových slov, zkoumáme chování uživatelů, pozorujeme váš obor a sledujeme konkurenci. Získané poznatky se pak snažíme do webu vložit tak, aby byl zajímavý pro co nejvyšší počet vašich potenciálních zákazníků. Cílem je vybudovat kvalitní web, který bude v synergii s online marketingem přinášet ještě více, než co od něj očekáváte.

Chcete eshop na míru či složitější web?

Pro technologicky komplikovanější webová řešení máme zkušeného partnera. Naše sesterská agentura PUXdesign navrhuje zakázková řešení webů a profesionální webdesign už od roku 2004.

Pokud chcete eshop na míru, rozsáhlý prezentační web s pokročilou funkcionalitou nebo speciální webovou aplikaci pro jakýkoli účel, neváhejte se na ně obrátit. Spolupracujeme s nimi už pět let a za ta léta víme, že jsou ve webdesignu a vývoji opravdu šikovní.