YouTube

Video patří mezi nejoblíbenější formáty současnosti a v budoucnu se bez něj neobejdete. Natočíme ho pro vás a zajistíme mu potřebný dosah pomocí videoreklamy. Díky letitým zkušenostem dobře víme, jaký formát splní nastavené cíle. Postaráme se případně i o správu a optimalizaci YouTube kanálu.


Buďte o krok napřed

YouTube je druhý největší vyhledávač na světě. A lidé na něm tráví spoustu času. Proto byste na tento kanál neměli zapomínat. Natočení videa a spuštění reklamy nemusí být otázka statisíců. Jednoduché reklamní video připravíme i levněji díky nástrojům, které máme jako Google Partner k dispozici.

Jak to bude celé probíhat?

Video a YouTube kanál

Pokud video netočíme spolu, zkontrolujeme to vaše a doladíme. Založíme nebo zrevidujeme YouTube kanál, videa nahrajeme. Optimalizujeme veškeré texty tak, aby byl výsledek maximální.

Stanovení relevantních cílů

Základem všeho je stanovení jasných cílů a očekávání. Určíme si metriky, které budeme sledovat a vyhodnocovat. Zajímají nás nejen výsledky samotného videa, ale i celkový dopad na váš byznys.

Výběr vhodných formátů

Na základě stanovených KPI a možností videa zvolíme odpovídající formáty videoreklamy. K dispozici jich máme opravdu hodně, ale žádný strach – přesně víme, kdy který z nich použít a jak je kombinovat.

Reporting a vyhodnocení

V průběhu kampaně nesledujeme jen stanovené metriky. Díváme se i na dopady reklamy na ostatní kanály a společně s analytiky vyhodnocujeme její skutečný přínos. K dispozici máme propracované reporty.

Proč se pustit do videa právě s námi?

Máme zkušený tým, který dokáže vymyslet koncept videa, zajistit kompletní produkci i finální postprodukci. Pokud ale potřebujete rychlé video za několik tisíc na otestování, můžeme využít naše nástroje. 

Spravujeme YouTube kanály několika velkým společnostem. Víme o každé novince a trendu. Ve videoreklamě nejsme žádní nováčci. Máme za sebou slušný počet úspěšných kampaní s nemalými spendy a rádi se do toho opřeme i s vámi.

S čím vám pomůžeme

Natočení videa nebo úprava stávajícího

Dokážeme vše vymyslet a natočit. Upravíme materiály, které máte, nebo případně poradíme, jak na to. Vždy se snažíme maximálně a originálně vystihnout vaše přání tak, aby to dohromady fungovalo.

Audit aktuálních kampaní a YouTube kanálu

Nejste si jistí, že to děláte dobře? Nevadí. Rádi vám vaše videokampaně zkontrolujeme a poradíme, co vylepšit. Nemáte čas sledovat veškeré novinky na YouTube? Proto jsme tu! Víme o nich a pomůžeme vám.

Plánování a realizace videokampaně

Vše pečlivě naplánujeme tak, aby video vhodně zapadlo do celého komunikačního mixu. Zajistíme, aby samotná realizace proběhla bez problémů. Víme dobře, na co si dát pozor a co od videa očekávat.

Vyhodnocení

Vyhodnotit přínos videoreklamy není zrovna jednoduché. Pracujeme ale s pokročilými ekonometrickými a analytickými modely, které nám její vliv ukážou. S námi se tak nemusíte bát, že byste vyhodili peníze oknem.

Pracujeme na projektech, které lidi baví

PROFICIO nám dopřává výkonnostní all-inclusive”

Ondřej Bumbálek

Marketingový ředitel, Student Agency

Pracujeme na projektech, které lidi baví

Společně jsme vystavěli úspěšnou marketingovou strategii”

Luděk Suchomel

Marketingový ředitel, Ytong

Pracujeme na projektech, které lidi baví

I díky super spolupráci teď hrajeme první ligu”

Josef Mech a Adam Jurák

Jednatel a Marketingový ředitel, Sportobchod.cz

Pracujeme na projektech, které lidi baví

Detailní strategie nám otevírá cestu na zahraniční trhy”

Rudolf Jániš

Majitel a zakladatel společnosti, Sanitino

Pracujeme na projektech, které lidi baví

Společně posouváme své limity”

Michal Hubík

CEO, Aktin.cz

Pracujeme na projektech, které lidi baví

S PROFICIEM rosteme. Už více než 6 let v dvouciferných hodnotách”

Dominik Řihák

Jednatel, Top-obaly.cz

Pracujeme na projektech, které lidi baví

Díky PROFICIU odbavujeme rekordní množství cestujících”

Radek Zábranský

Ředitel obchodu a strategického marketingu, Letiště Bratislava

Chcete úspěšné videokampaně? 

A to není všechno

Více se o nás dozvíte na sociálních sítích