Hledáme nového Client Success Managera

Je digital marketing tvoje parketa a pohybuješ se v tomto oboru alespoň 3 roky? Znáš trendy, sleduješ prognózy a baví tě rozvíjet marketingové projekty? 

Pozice

Full-time / Part-time

Město

Praha, Plzeň, Brno / Remote

Máme kanceláře napříč Českou republikou.

Adresy kanceláří

Mám zájem

Právě potřebujeme doplnit tým, který se stará o naše klienty. Budeš mít na starost jejich kampaně, výsledky, ale i celkovou spokojenost. Jdeš do toho?

Jaké budou tvoje úkoly

 • Společně s kolegy ze Strategy týmu budeš rozvíjet spolupráci s našimi klienty. Dokážeš si projekty uhlídat ekonomicky i z pohledu marketingového výkonu.
 • Marketing je tvůj svět. Je potřeba, aby ses dobře orientoval/​a v jednotlivých oborech online marketingu a měl/​a přehled od PPC kampaní, přes SEO, datovou analytiku, tvorbu kreativ až po brandové aktivity. 
 • Tvoje vystupování bude naší vizitkou. Máš businessové myšlení a profesionální komunikaci. Pro klienty jsme rovnocenným partnerem, který umí formulovat pohled z druhé strany, dát feedback i prezentovat věci v souvislostech.
 • Postaráš se, aby všechno běželo, a ohlídáš plnění KPIs. A taky budeš hledat nové možnosti, kde a jak klientův business posunout dál. 
 • Když bude potřeba, poradíš juniornějším kolegům a zkonzultuješ s nimi jejich projekty.

Co by ti nemělo chybět

 • Máš aspoň 3 roky praxe z oblasti online marketingu. Potřebuješ mít široký přehled, protože budeš s klienty diskutovat o strategiích, vyhodnocování marketingových investic nebo nových trendech. Mezi spokojené klienty Proficia patří Direct pojišťovna, Klimatex, Pneuboss, SPP nebo SledovaniTV.
 • Máš možnost pracovat na part-time nebo full-time a podle domluvy se pravidelně setkávat v Praze, Plzni, případně v Brně.
 • Skvěle zvládáš projektové řízení. Dokážeš se domluvit s klientem, zkoordinovat specialisty a pohlídat termíny i budget. Kromě toho stále přemýšlíš, jak projekt dál rozvíjet i v nových oblastech.
 • Máš analytické myšlení, vyznáš se v číslech a reportech. Strategie a kampaně nevytváříme podle dojmů, ale na základě dat a analýz.
 • Máš příjemné vystupování a je na tebe spolehnutí. Jsi u klienta náš člověk #1, takže na tvé komunikaci a spolehlivosti všechno stojí.

Chci poslat CV

S kým budeš nejvíc spolupracovat

Seznam se s Jakubem Provazníkem, který vede náš tým Client Success Managerů a bude nejvíc zvědavý na tvoje výsledky. Přes 3 roky byl úspěšný jako CEO v agentuře AITOM.

V online marketingu se pohybuju už víc než 12 let a s vedením klientů i lidí mám bohaté zkušenosti. Pomůžu ti držet správný směr a rozvíjet klienty i tvé dovednosti.

Jakub Provazník

Account Director

Co tě čeká v týmu

Account Management tým má aktuálně více než deset client success a project managerů. Staráme se o maximální přínos pro klienta v online marketingu. Proficio pokrývá všechny digitální kanály a pro nás je výzva vše přehledně a organizovaně sehrát. 

V týmu vedeme přes 150 projektů, můžeme si tak předávat zkušenosti a ladit náš servis k dokonalosti –⁠ jak z pohledu pilování řemesla projektového řízení, tak z pohledu know-how v digital marketingu.

Co nabízíme

Na benefity určitě nezapomínáme a hodně dbáme na work-life balance. Můžeš využívat nejen multisportku a firemní lekce jógy, ale třeba i odborné konzultace v rámci psychohygieny

Každopádně věříme, že benefity nejsou ten důvod, proč lidé do Proficia nastupují a proč u nás i spoustu let zůstávají. Rozhodně dostaneš vše potřebné, aby ses cítil dobře. Ale to hlavní, co nabízíme, je: 

 • Volnost a důvěra. Pracovní dobu si přizpůsobíš svým potřebám. Netrváme na tom, že musíš sedět v kanceláři od osmi do pěti. 
 • Patřičné ohodnocení. Jak už jsme psali, makáme a jedeme naplno. Zároveň ale víme, že za tvrdou práci musí přijít patřičná odměna. U nás to není jen klasická fráze, a tak konkrétní možnosti probereme na pohovoru.
 • Vzdělávání. Rozvoj lidí je pro nás priorita i nezbytnost. Proto o něm pouze nemluvíme, ale reálně se každý v týmu může rozvíjet v mnoha různých směrech relevantních k jeho práci. 
 • Inovace a nápady. Naším cílem je se neustále posouvat. Nejen v tom, jak silné je naše marketingové know-how, ale také jak fungujeme interně. Pokud jsi iniciativní člověk, co má nápady a chce věci měnit k lepšímu, prostor u nás určitě dostaneš. 
 • Ambiciózní tým, se kterým se rozhodně nebudeš nudit. Rutina nám určitě nehrozí, protože nás ženou naše sny být lepší. 
 • A k tomu máme samozřejmě i teambuildingy a jiné srandy. Na to, jak se po práci umíme bavit, se podívej na náš Instagram.

Kdo jsme

Během 10 let působení v marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Cíleně jsme pracovali na tom, abychom se z klasické agentury proměnili v silnou marketingovou a poradenskou skupinu. V současnosti ji tvoří také UX a webové studio PORTA design a Databy, tým specializovaný na BI a Data Science

V Proficiu pracuje přes 150 odborníků na marketing. Aktuálně máme pobočky v Brně, Praze, Ostravě, Českých Budějovicích, Mnichově, Vídni a Varšavě. Podle hodnocení Googlu patříme mezi 3 procenta nejlepších agentur v Česku, ale na hranicích se naše plány a ambice rozhodně nezastavují.

A to přináší spoustu příležitostí pro schopné lidi. Jak vidí fungování a vizi Proficia CEO Petr Halík?

Měníme se v organizaci, která pokrývá celý marketing, consulting a technologie. Pro úspěšné fungování Proficia byla a vždy bude zásadní velká expertiza a neustálé rozvíjení know-how.

Petr Halík

Petr Halík

zakladatel a CEO

Jaké hodnoty s námi budeš sdílet

Pro Proficio jsou zásadní tyhle 4 věci:

1. Týmovost. Když najdeš nějakou novinku, sdílíš ji s ostatními. Probíráme spolu úspěchy i neúspěchy. Pokud kolega vidí, že nestíháš, pomůže ti. A úplně automaticky to funguje i obráceně.

2. Svoboda a spolehlivost. Máme jen pár doporučení, kdy je dobré komunikovat s klienty nebo jak být k dispozici ostatním kolegům. Jinak je to všechno na domluvě. Máme svobodu, která ale vyžaduje spolehlivost.

3. Proklientský přístup. Bez klientů bychom nemohli fungovat, proto je pro nás důležité, abychom pro ně byli neustále partnerem. Jsou dobrá období, jsou krizové momenty, a musíš se s tím umět popasovat. 

4. Entuziasmus. Chce to zápal pro obor a chuť se posouvat. Nestačí, když odbušíš hodiny. Ostatní v Proficiu to totiž baví a vždycky jde poznat, když to má člověk jinak.

Jak se připojit do týmu Proficia

Projdi si náš LinkedIn, podívej se na nové články na blogu nebo si prohlédni život v Proficiu na Instagramu – ať víš, do čeho jdeš.

A pak nám dej vědět, že máš zájem:

 1. Ve formuláři níže přilož CV nebo vyplň odkaz na tvůj LinkedIn profil. Rádi se podíváme na tvou dosavadní práci, takže můžeš přiložit i portfolio svých projektů.
 2. Ozveme se ti a v ideálním případě si domluvíme pohovor. Samozřejmě se můžeme domluvit na online schůzce v čase, který ti vyhovuje.
 3. Projdeme tvá očekávání a naši představu. Také probereme tvoje dosavadní zkušenosti.
 4. Pokud nám to bude ladit, dáme ti konkrétní nabídku.
 5. A jakmile kývneš, vyřešíme formality a pustíme se do toho společně.

Těšíme se na tebe.

P. S. Veškerá komunikace probíhá v souladu s našimi pravidly

Dej nám o sobě vědět

Eva Nečasová

+ 420 770 147 208

Nepotřebujeme nutně jak CV, tak i profil na LinkedIn. Stačí nám jen jedno z toho a výběr necháme na Vás.
LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.