Znalosti a zkušenosti rádi sdílíme

Praktické workshopy pro vaši firmu

Máte vlastní marketingový tým a chcete prohloubit jeho znalosti i dovednosti? Připravíme vám školení na míru.


Vyberte si, co se chcete naučit

Marketingová konzultace

Poradíme vám s jakoukoliv částí marketingu – ať už je to konkrétní problém nebo například směřování v rámci celkové strategie. Získáte od nás nezávislý pohled na vaše podnikání nebo produkt, konkrétní tipy i řešení. Stačí se ozvat. 

Měření webu pomocí Google Tag Manager

V rámci školení vám ukážeme, jak převzít kontrolu nad vaší marketingovou analytikou a rychle nasadit potřebné značky na web. Projdeme s vámi každou část nástroje Google Tag Manager (GTM), a to včetně pokročilejších funkcí.

Vyhodnoťte si kampaně v Google Analytics

Cítíte, že si u vás ve firmě nedokážete pohlídat výsledky kampaní v Google Analytics? Spravuje vám je externí agentura nebo freelanceři a vy si chcete být výsledky jistí? Pak je přesně pro vás toto školení. Ukážeme vám, jak využít Google Analytics k tomu, abyste měli větší vhled do jednotlivých zdrojů návštěv.

Google Cloud a BigQuery

Na workshopu se seznámíte s rozhraním Google cloudu. Naučíte se pracovat s BigQuery databází a metody, jak do ní importovat data z vašich kampaní nebo e‑shopu. Ukážeme vám, jak lze intuitivně propojit jednotlivé nástroje v cloudu a stavět je jako lego. Vyzkoušíte si vytvořit jednoduchý machine learningový model pro generování predikcí.

Pokročilá analytika

Dokážete z Google Analytics zjistit například to, odkud a jací uživatelé chodí na váš web? Víte, jestli plní stanovené cíle a rádi byste zjistili i detailnější informace? Přesně to vás naučíme na tomto školení. Ukážeme si několik přehledů a nastavení, díky kterým se dozvíte mnoho užitečných informacích o chování návštěvníků na vašem webu.

Google Data Studio

V tomto workshopu se podíváme na Google Data Studio – jednu z nejpopulárnějších služeb pro vizualizaci dat. Krok za krokem vám ukážeme, jak ji použít k vytváření informativních a srozumitelných přehledů založených na datech z různých zdrojů.

E-mail marketing od A do Z

E‑mailing je kanál s největší návratností investic. Naučte se ho využít na maximum. Na workshopu vám ukážeme, jak získat e‑mailové kontakty a přetvořit je v zákazníky. Naučíme vás, jak vytvořit kampaň a moderní, responzivní šablonu s relevantním obsahem pro zákazníka.

Pište líp!

Na workshopu copywritingu si ukážeme, jak psát texty pro online svět. Projdeme si celý proces od přípravy přes samotné psaní až po vyhodnocení. Dostanete konkrétní ukázky toho, co našim klientům funguje a doporučení, jak by měla komunikovat vaše firma.

Ovládněte sílu sociálních sítí

Na školení vám představíme hlavní sítě používané v ČR a jejich specifika. Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější a naučíme vás je efektivně využívat. Společně projdeme tipy, jak si správu profilů co nejvíce zjednodušit a nenechat se zavalit hromadou příspěvků. Naučíme vás získat ze sociálních sítí maximum.

Propagujte svou firmu na Facebooku efektivně

Zaměříme se přímo na váš byznys a budeme řešit konkrétní problémy, které vás trápí. V průběhu kurzu se dozvíte, jak se odlišit od konkurence. Společně zjistíme, jestli investujete peníze do kampaní efektivně. Ukážeme si, jaké chyby lidé v propagaci na Facebooku nejčastěji dělají a co konkrétně funguje našim klientům.

Poznejte, jak se uživatelé chovají na vašem webu

V průběhu 4 hodin si na workshopu společně projdeme nejdůležitější přehledy z Google Analytics a řekneme si, jak výsledná data interpretovat. Budete plnit prakticky zaměřené úkoly pro osvojení základních dovedností. Dozvíte se, odkud se návštěvníci dostávají na váš web, co na něm dělají a jak využíváte peníze investované do reklamy.

SEO prakticky

Ať už máte webové stránky, nebo je teprve plánujete vytvářet, na workshopu vám ukážeme, na co si dát pozor. Vyhnete se tak následným úpravám a váš web bude pro vyhledávače lákadlem. Dozvíte se, jak správně optimalizovat web, jaké jsou nejčastější chyby, jak je na tom váš web a co na něm můžete zlepšit.

Dostaňte ty správné lidi z kampaní

V průběhu 4 hodin si na workshopu společně projdeme to nejdůležitější z PPC kampaní a předáme vám tipy a doporučení z naší praxe. Zjistíme, zda je reklama ve vyhledávání pro vás, na koho byste měli kampaně cílit a jak z nich vytěžit maximum.

Jak strategicky řídit online marketing

Na workshopu poznáte všechny možnosti digitálního marketingu a jejich potenciál pro vás. Projdeme jednotlivé kanály (search, display, remarketing, social) a ukážeme vám, jak správně nastavit strategii a vyhodnocovat výkonnost.

Nenašli jste přesně takové školení, jaké potřebujete? Rádi ho pro vás připravíme