People & Culture

AI boom je tu a všude slyšíme, že nás umělá inteligence nahradí. My si přitom troufáme tvrdit, že HR oddělení je dnes důležitější než kdy dřív. Proč? I přes nástup moderních technologií jsou to stále špičkoví lidé, kdo dnes dělá ten největší rozdíl.

Proč právě Proficio

Lidi jsou pro nás až na prvním místě

Asi nikdo už nestojí o HR z dob minulých, tedy recruitera v roli třídiče životopisů. Dnes potřebujeme někoho, kdo umí kandidáty nejen najít a oslovit, ale rovnou si usnadní práci využitím nejmodernějších technologií. Nehledáme jen recruitera, ale rovnou ambasadora jim zvládne prodat jim vizi firmy, pozici a dokáže zaujmout kandidáta natolik, až si bude myslet, že pouze právě naše pozice je pro něj jediná možná. 

HR se musí stát opravdovým partnerem pro byznys a ne si vymýšlet krásné projekty bez reálného výsledku. Pokud chcete mít takové HR oddělení, které má navnímanou byznysovou stránku a podporuje managery v tom, jak skrze lidi dosahovat cílů, jak strategicky řídit personální stránku svých týmů, motivovat je a u toho nezapomenout na respekt, firemní kulturu a hodnoty, tak jste zde správně. 

S čím vám pomůžeme

Naši specialisté

Kdo se o vás postará

Blogové články

Co už jsme o People & Culture napsali

Další služby, které v rámci Operational Excellence nabízíme

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.