Analytika – Business Intelligence


Propojíme výkon kampaní s výsledky byznysu

Vyprostěte se z řízení firmy podle excelových tabulek. Řešíte výpočet čisté marže a zisku z produktů, po započtení vratek, nákladů na logistiku a spendů z kampaní? Napojíme se do vašeho účetního systému nebo datového skladu a vytvoříme precizní reporting, podle kterého můžete nastartovat přesné řízení zdrojů ve vaší firmě.

S čím vám pomůžeme

BI konzultace

Rádi se s vámi nejprve pobavíme o datových zapeklitostech ve vaší firmě. Máme zkušenosti napříč obory podnikání a poradíme si s daty z různých typů databází nebo účetních softwarů.

Datový sklad

Pomůžeme vám dostat všechna vaše data na jedno místo. A to ať už z účetního systému, databáze e‑shopu nebo inzertních platforem. To vše pomocí nástrojů jako Keboola nebo Google Cloud a jeho BigQuery.

Transakční ekonomika podniku

Cílem transakční ekonomiky podniku je identifikovat objednávky a části sortimentu, které jsou pro vás po započtení všech nákladů ztrátové. Díky tomu získáte první signály ke zvýšení ziskovosti prodeje.

Precizní BI reporting

Zajistíme, že se ke všem datům budete moct kdykoliv snadno dostat. Při volbě vizualizační platformy se přizpůsobíme vašim potřebám a vysvětlíme, jak s reportingem pracovat, abyste byli schopni úpravy zařídit sami.

Naše BI reference

U těchto klientů jsme pracovali na tvorbě BI reportingu

Internetovému obchodu, který exportuje do 6 zemích EU, kontinuálně pomáháme s rozvojem BI reportingu.

pneuboss

V oblasti pneumatik, kde jsou velmi nízké marže, bylo klíčové co nejpodrobněji rozpočítat nákladové položky a zjistit, které produkty vydělávají.

Tvorba výkonnostního dashboardu pro přehled, kolik se investuje do inzerce jednotlivých produktů a pro datově podloženou optimalizaci kampaní.

klimatex

Pomáháme od nuly rozjet BI reporting ve firmě s vlastním e‑shopem, prodejnami a partnerskou sítí. Pro lepší přehled nad firemními zdroji a plánování výroby.

O váš marketing se postaráme komplexně

WEBDESIGN & UX

Tvoříme a posouváme výkonnost webů tak, aby plnily stanovené cíle a přinášely zisk.

A to není všechno

Více se o nás dozvíte na sociálních sítích