Skip to main content

Buduj s námi silnou poradenskou skupinu

Přináší to spoustu příležitostí, tak neváhej a některou z nich využij – ať už pracuješ v agentuře, na volné noze, in-house u klienta nebo teprve začínáš.

Nováčci k nám přicházejí po různých cestách, vyber si tu svoji a zjisti, co právě tobě kariéra v Proficiu přinese.

Lidí ve firmě, na které se můžeš těšit

150+

Kanceláří v různých městech i třeba ve Vídni

6

Roků, které už máme úspěšně za sebou

9

Firmy, ve kterých můžeš zazářit

3

Proč Proficio

Argumenty, žádné HR pohádky

01

Svoboda

Pracujeme z kanceláře, kavárny, chalupy nebo od moře. Někdo si radši přivstane, někdo maká po večerech. Je to na domluvě. Když držíš slovo, kvalitu a deadliny, najdeš v proficiu neomezenou míru svobody.

02

Růst

Polovina vedení firmy začínala na juniorních pozicích. Kdo nechtěl do nejvyššího managementu, ten se věnuje lidem v týmu nebo se vypracoval na top specialistu. Vychovali jsme i pěknou řádku úspěšných freelancerů.

03

Zdravé prostředí

Z lidí cítíš drive a máme si co říct, při práci i po práci. Makáme a je o nás postaráno. Na chodbách, v zasedačkách i při callech slyšíš smích. Nejsme při práci v křeči a PROFICIO si dává záležet, abychom se měli dobře.

04

Odbornost

Klienti spoléhají na naše znalosti a rady. Přednášíme na významných akcích, sdílíme know-how a propojujeme obory, máme velkorysý budget na vzdělávání. Když v něčem nemáš jasno, stačí se zeptat u vedlejšího stolu nebo na Slacku.

Zlepšujeme výkonnost webů, připravujeme brandové strategie, zvyšujeme prodeje e‑shopů, radíme s expanzí na zahraniční trhy a řídíme marketing desítek firem pomocí dat.

Volné pozice

Mám jasno a chci do Proficia

Máme několik stále otevřených pozic, protože šikovných rukou není nikdy dost.