Buduj s námi silnou poradenskou skupinu

Přináší to spoustu příležitostí, tak neváhej a některou z nich využij – ať už pracuješ v agentuře, na volné noze, in-house u klienta nebo teprve začínáš.

Nováčci k nám přicházejí po různých cestách, vyber si tu svoji a zjisti, co právě tobě kariéra v Proficiu přinese.

Lidí ve firmě, na které se můžeš těšit

170+

Kanceláří v různých městech i třeba ve Vídni

6

Roků, které už máme úspěšně za sebou

10

Firmy, ve kterých můžeš zazářit

3

Proč právě Proficio

Argumenty, žádné HR pohádky

01

Práce u nás je výzva

A možná i dost dřina. Makáme, jedeme naplno a řekněme si to zcela otevřeně – je u nás tlak na výkon. Jsme ideální prostředí pro lidi s drivem a energií, kteří se chtějí rozvíjet, růst a neustále něco učit. Už jako junior se můžeš se správným postojem hodně brzo dostat k projektům, o kterých by se ti jinde ani nesnilo.

02

Na rovinu – platíme dobře

Pevně věříme, že za tvrdou práci musí být patřičná odměna. A taky víme, že pro spoustu lidí jsou peníze až na prvním místě.

03

Jsme hodně jinde (v rámci oboru)

Pracujeme na velkých klientech, s nejmodernějšími technologiemi a nejlepšími lidmi v oboru. Už dávno nejsme jen marketingová agentura, ale konzultační společnost, která strategicky pokrývá marketing, consulting a technologie.

04

S velkou svobodou přichází i velká zodpovědnost

Můžeš pracovat, odkud chceš, kdy chceš a sám si zorganizovat čas. V náš tým vkládáme velkou důvěru, ale vždy očekáváme plnění deadlinů a bezchybnou práci na projektech, na kterých se budeš podílet.

05

Work-life balance pro nás není sprosté slovo

Máme tu zdravé prostředí, dobré vztahy a pořádný zápal. To však neznamená, že chceme, abys po pár měsících vyhořel. Nikoho nenutíme do toho, aby v kanceláři byl od rána do večera. Bude jen na tobě, aby sis určil, jakou „nálož“ ještě zvládneš a kdy už začínáš doutnat. Není problém přijít za šéfem, navrhnout lepší řešení a věci případně změnit.

06

Business & Casual

Kromě toho, že makáme naplno, umíme se při práci (a po ní) pořádně bavit. Máme spoustu interních akcí – od teambuildingů a večírků až po pravidelnou jógu. Zároveň jsme ale vůči klientům maximální profíci, kteří ví, jak jít na schůzku a jak se na ní chovat.

Zlepšujeme výkonnost webů, připravujeme brandové strategie, zvyšujeme prodeje e‑shopů, radíme s expanzí na zahraniční trhy a řídíme marketing desítek firem pomocí dat.

Volné pozice

Mám jasno a chci do Proficia

Máme několik stále otevřených pozic, protože šikovných rukou není nikdy dost.

Napište nám

Nepotřebujeme nutně jak CV, tak i profil na LinkedIn. Stačí nám jen jedno z toho a výběr necháme na Vás.
LinkedIn nebo životopis
Budeme rádi, když v pár větách popíšete, proč si myslíte, že by to mezi námi mohlo fungovat 😊 Oceníme i informaci o možném datu nástupu.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.