Learning & Development

Learning and development je ve firmách často oblastí, která by se dala nazvat černou dírou. Všichni o ní mluví, cpou se do ní velké prostředky, ale nikdo vlastně nedokáže říct, co vlastně přináší. Proto je důležité jí věnovat patřičnou pozornost a jasně si říct, co od ní očekáváte a jak zjistíte, že je toto očekávání naplněno. Tato oblast není jen o konkrétních vzdělávacích aktivitách, ale o celkovém systému a mindsetu v rámci vzdělávání. 

Co zanalyzujeme

Na co se zaměříme

01

Zjistíme, jak přemýšlíte nad vzděláváním

Je to pro vás benefitní záležitost, nebo od něj očekáváte konkrétní změny? A stačí vám nové znalosti na straně zaměstnanců, nebo chcete jasné změny v rámci jejich výkonu a toho, co jsou schopni dělat. Bude na vás čekat spousta těžkých otázek z naší strany, ale od tohoto se musíme odpíchnout. 

02

Zhodnotíme váš současný vzdělávací systém

Jak vlastně vypadá? Je to primárně o externích akcích (konference, workshopy apod.), nebo si něco děláte interně? Popřípadě jak vypadají rozvojové plány jednotlivých lidí, jak se v nich odráží firemní strategie a cíle? Opět spousta otázek, které nám pomůžou více pochopit vaši situaci a jít dále dovetěšího detailu. 

03

Neopomeneme leadership

Bude nás zajímat, jak vypadá úroveň leadership dovedností ve vaší organizaci a jestli nějak aktivně pracujete na jejich zlepšování. 

04

Namapujeme cesty vašim zaměstnancům

Podíváme se na to, jestli aktivně pracujete s kariérními stezkami a systémem nástupnictví a navrhneme, jak byste s nimi měli pracovat.

05

Navrhneme nové nástroje

Zjistíme, jaké nástroje pro vzdělávání nyní používáte a doporučíme vám ty nejvhodnější pro rozvoj vašich zaměstnanců.

06

Bude nás zajímat i váš kompetenční model a jak s ním pracujete. 

A nejspíš mnoho dalšího, protože L & D je nesmírně široká oblast, kde se dá vymyslet mnoho. Důležité bude zjistit aktuální stav, vaše cíle a pak už budeme schopni navrhnout konkrétní kroky pro zlepšení. 

Naši specialisté

Kdo se o vás postará

Blogové články

Co už jsme o vzdělávání napsali

Další služby, které v rámci People & Culture nabízíme

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.