Kariéra

Hledáme nadšence do sociálních sítí

Náš konzultant Tom potřebuje posilu. Hledáme proto dalšího nadšence, který bude žít sociálními sítěmi a svým zápalem pomáhat našim klientům. Chceme markeťáka, který ví, jak vytvořit obsahovou strategii, spravovat kampaně a vyhodnotit úspěšnost reklamy nejen na Facebooku. Hledáme tebe?
Celý příspěvek

Hledáme PPC konzultanta

Kdo jsme:

Jsme PROFICIO. Za dva roky, kdy působíme v oblasti online marketingu, jsme si vydobyli jméno, které mezi největšími kapacitami na výkonnostní online marketing něco znamená. Letos jsme partnery Google Exportního Akcelerátoru a přednášeli jsme na Google Performance & Branding Summitu 2015. Vše se nám povedlo díky tomu, že neděláme věci průměrně, nenecháváme veškeré aktivity na nějakého brouka Pytlíka, ale vždy máme odborníka na danou problematiku.
Celý příspěvek

Datum publikace: | Rubrika: Kariéra

Hledáme online markeťáka juniora

Online marketing roste raketovým tempem a naše agentura spolu s ním. Proto nutně potřebujeme novou posilu do našeho týmu. Hledáme někoho, kdo má zájem o internetový marketing a chtěl by se s ním potkávat v každodenní praxi při práci pro klienty z nejrůznějších oborů. Budeš to právě ty? 
Celý příspěvek

Datum publikace: | Rubrika: Kariéra

Hledáme marketingového analytika

Online marketing roste raketovým tempem a naše agentura spolu s ním. Proto nutně potřebujeme novou posilu do našeho týmu. Hledáme někoho, kdo je zapálený pro internetový marketing, baví ho hrát si s čísly a analyzovat výsledky kampaní a ovládá základy programování. Budeš to právě ty?

Celý příspěvek

Datum publikace: | Rubrika: Kariéra