Google Cloud a BigQuery

Na workshopu se seznámíte s rozhraním Google cloudu. Naučíte se pracovat s BigQuery databází a metody, jak do ní importovat data z vašich kampaní nebo e-shopu. Ukážeme vám, jak lze intuitivně propojit jednotlivé nástroje v cloudu a stavět je jako lego. Vyzkoušíte si vytvořit jednoduchý machine learningový model pro generování predikcí.

Místo

U nás, nebo u vás 

Máme kanceláře v Brně, Praze, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích.

Adresy kanceláří

Cena

30 000 Kč bez DPH
Mám zájem

Proč jít na školení

  • Seznámíte se s moderní technologií, která vám umožní intuitivně, efektivně a s nízkými náklady pracovat s vašimi daty.
  • Projdeme nástroje Google Cloudu a vysvětlíme si, k čemu je můžete využít v oblasti online marketingu a jak vám mohou pomoci.
  • Při praktické ukázce si vyzkoušíme, jak zpracovat data zákazníků e-shopu, rozsegmentujeme je do skupin a vytvoříme predikce jejich budoucích nákupů.
  • Výslednou analýzu si budete moci odnést formou skriptu, který pak budete moci vyzkoušet doma s vlastními daty.
  • Zjistíte, jak je v dnešní době jednoduché vytvořit si vlastní machine learningový model pro generování predikcí. A vůbec nemusíte být programátor.
  • Na reálné ukázce si ukážeme, jak jednotlivé funkce cloudu navzájem propojit od úvodního nahrání dat, přes jejich zpracování až po finální vizualizace.

Od účastníků workshopu se očekávají běžné technické dovednosti s Excelem nebo Google Sheets, vědět, co je to CSV, jak ho vyexportovat a mít základní datovou představivost. Abyste si mohli dema a ukázky sami zkoušet, je dobré mít firemní nebo osobní Gmail účet (Google dává pro nové zákazníky cloudu voucher 300 USD). Výhodou je základní znalost Pythonu a SQL, ale není to nutné.

Pro koho je workshop vhodný?

Workshop je koncipován pro nadšence do technologií, kteří by se rádi ve své firmě nebo agentuře stali obratnější v práci s daty a automatizaci. Je vhodný také pro vedoucí firem nebo týmů, aby si udělali přehled o aktuálních technologickych trendech a možnostech.

Cena workshopu

Cena čtyřhodinového workshopu je 30 000 Kč bez DPH. Za ně získáte navíc:

  • Informační materiály, praktické šablony
  • Bezplatné konzultace 14 dní po workshopu
  • Certifikát o absolvování školení

Kde školení proběhne

Máme pro vás přichystanou školící místnost v našich kancelářích. Samozřejmostí je občerstvení po celý den včetně vynikající kávy a čaje. Rádi případně přijedeme školit i přímo do vaší společnosti.

Kapacita školení není z naší strany striktně omezena. Abychom však mohli pracovat efektivně a zaručit individuální přístup k uchazečům, doporučujeme maximálně 12 lidí.

Máte zájem o toto školení?

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.