Naučte se tvořit neodolatelný obsah na web

Na čtyřhodinovém workshopu si ukážeme, jak na váš web přivádět lidi, kteří se na něj budou rádi vracet. Potřebujete k tomu jen lákavý obsah. Ten vás naučíme vytvářet a servírovat přímo pod nos, aby mu nikdo nedokázal odolat.

Na kurzu se naučíte

  • Jak obsahový marketing efektivně začlenit do propagačního mixu.
  • Co všechno udělat, než se do tvorby pustíte.
  • Kde brát nápady, inspiraci a podklady.
  • Jak udělat svůj obsah co nejlákavější.

Projdeme si proces tvorby obsahu od plánování přes realizaci až po vyhodnocování.

Školení přichystáme na míru vašim potřebám. Nebudeme opakovat to, co už znáte. Zaměříme se na oblasti, které jsou pro vás nové nebo si v nich nejste jistí. Na všem se před samotným školením společně domluvíme a určíme cíle, které má školení splnit.

Martin Smutek

Pro koho je workshop vhodný?

Informace ze školení budou přínosem pro markeťáky, e‑shopaře a všechny, kdo řeší zvýšení návštěvnosti webu. Obsahový marketing by neměl vynechat nikdo, kdo chce k propagaci využít naplno vše, co má po ruce.

Děkujeme za super školení. Dozvěděli jsme se mnoho nových informací a udělali si ucelený obrázek s tím, co známe. Zaujaly nás příklady z praxe.

VELUX

Cena workshopu

Cena čtyřhodinového workshopu je 20 000 Kč bez DPH. Za ně získáte navíc:

  • Informační materiály,
  • bezplatné konzultace 14 dní po workshopu,
  • certifikát o absolvování školení.

Kde školení proběhne

Máme pro vás přichystanou školicí místnost v našich kancelářích. Samozřejmostí je občerstvení po celý den včetně vynikající kávy a čaje. Rádi přijedeme školit i přímo do vaší společnosti.


Kdo vás provede školením?

Tereza Paďourová

Terka vystudovala žurnalistiku a mediální studia, na čas zakotvila v redakci. Po nějaké době se nechala zlákat bouřlivými vodami online marketingu a PR, ve kterých brouzdá od roku 2015. Začínala jako copywriter, dnes šéfuje našemu obsahovému týmu. Připravuje komplexní obsahové a kreativní strategie, školení a stará se o celkovou komunikaci klientů.

Máte zájem o toto školení? Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.
Ozveme se vám do 48 hodin.