Ovládněte sílu sociálních sítí

Na školení vám představíme hlavní sítě používané v ČR a jejich specifika. Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější a naučíme vás je efektivně využívat. Společně projdeme tipy, jak si správu profilů co nejvíce zjednodušit a nenechat se zavalit hromadou příspěvků. Naučíme vás získat ze sociálních sítí maximum.

Na kurzu se naučíte

  • K čemu sociální sítě lidem slouží a jak toho využít pro firmu.
  • Jaké sociální sítě jsou u nás nejpoužívanější.
  • Specifika a možnosti propagace na jednotlivých sítích.
  • Tipy pro co nejefektivnější využití.
  • Příklady z praxe, jak to dělat a jak ne.

Na konci školení budete vědět, jak s propagací začít i jak ji správně vyhodnotit a výsledky použít k neustálému zlepšování. Dostanete konkrétní tipy, které můžete hned uvést do praxe.

Školení přichystáme na míru vašim potřebám. Nebudeme opakovat to, co už znáte. Zaměříme se na oblasti, které jsou pro vás nové nebo si v nich nejste jistí. Na všem se před samotným školením společně domluvíme a určíme cíle, které má školení splnit.

Pro koho je workshop vhodný?

Informace ze školení budou přínosem pro podnikatele, markeťáky a všechny, kdo řeší propagaci firmy od budování značky až po zvýšení návštěvnosti webu. Workshop by měl navštívit každý, kdo se chce naučit využívat sociální sítě správně.

Školení na sociální média hodnotíme velmi kladně. Potvrdili jsme si, že s naší strategií jdeme správným směrem a prohloubili jsme své znalosti v nových trendech. Nejvíce však oceňujeme praktičnost školení. Konkrétně možnost doptání se na specifické dotazy a možnost jít velmi do detailu na situacích postavených přímo na datech naší společnosti.

GROHE

Václav Kužílek

Cena workshopu

Cena čtyřhodinového workshopu je 20 000 Kč bez DPH. Za ně získáte navíc:

  • Informační materiály,
  • bezplatné konzultace 14 dní po workshopu,
  • certifikát o absolvování školení.

Kde školení proběhne

Máme pro vás přichystanou školicí místnost v našich kancelářích. Samozřejmostí je občerstvení po celý den včetně vynikající kávy a čaje. Rádi přijedeme školit i přímo do vaší společnosti.


Kdo vás provede školením?

Tereza Paďourová

Vystudovala žurnalistiku a mediální studia, na čas dokonce zakotvila v redakci. Po nějaké době se nechala zlákat bouřlivými vodami online marketingu a PR, ve kterých brouzdá od roku 2015. Začínala jako copywriter, dnes připravuje komplexní obsahové strategie, školení a stará se o celkovou komunikaci klientů.

Máte zájem o toto školení? Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.
Ozveme se vám do 48 hodin.