Skip to main content

Sdílení přístupů pro Srovnávače zboží

Aktuálně lze sdílet přístupy pouze do adminstrace Zboží.cz. Do ostatních srovnávačů zboží (Heureka, Favi, Glami, Biano, případně další) to zatím nelze. Proto k tomu využíváme vaše přihlašovací údaje, a to login a heslo. Podívejme se však nyní na Zboží.cz, které nám nasdílet můžete.

Zboží.cz

Přihlaste se do vaši klientské zóny: klient.seznam.cz. Nyní se dostanete na hlavní stránku a z levého menu vyberte možnost NASTAVENÍ → ÚČTY S PŘÍSTUPEM K MÉMU ÚČTU.

Následně je potřeba v pravém horním rohu kliknout na možnost NABÍDNOUT PŘÍSTUP.

Po kliknutí na toto tlačítko se vám otevře malé okno. Zvolte e‑mail, na který se má účet nasdílet, a to info@proficio.cz. Ve druhém boxu vyberte, zda chcete nasdílet klientskou zónů nebo Zboží.cz. Pro naší práci potřebujeme Zboží.cz. V posledním menu boxu navolte úrovně práv na Správce. Ostatní úrovně práv jsou velmi omezené a nemůžeme z jejich pozice vaše účty plnohodnotně spravovat.

Klikněte na tlačítko NABÍDNOUT PŘÍSTUP. Do naší klientské zóny nám přijde žádost o propojení. Jakmile žádost schválíme, získali jsme přístup do vaší administrace Zboží.cz a můžeme se pustit do práce.

Sdílení přístupů někdy nefunguje, jak má. V případě, že by nám vaše pozvánka nepřišla, můžeme prostřednictvím naší klientské zóny požádat my vás. K tomu však potřebujeme váš e‑mail, na který je vedena vaše klientské zóna. Ten najdete v pravém horním rohu.