S Top-obaly.cz rosteme v dvouciferných hodnotách

Koho jsme sbalili

Top-obaly.cz patří mezi přední e-commerce hráče na trhu s obaly a kancelářskými materiály. Jsme velmi pyšní na to, že jsou jedním z našich prvních klientů a spolupráce trvá už více než 6 let. Od začátku je naším společným cílem neustálý růst e-shopu. 

U Top-obaly.cz bylo klíčové hned prvotní nastavení cílů. To se nám podařilo především díky tomu, že nás klient vnímá jako opravdového byznys partnera. Nejsme pouze dodavatelem PPC kampaní, jehož cílem je plnit zadané PNO, ale strategickým partnerem.

Jiří Novák

Partner, Proficio

Malými krůčky k silnému byznysu

V tomto segmentu jsme hned od počátku viděli potenciál především v retenčním chování zákazníků. Ideální cílovou skupinou byly například menší e-shopy a firmy, které budou nakupovat pravidelně. U těch se vyplatí při akvizici jít za hranu absolutní marže z prvního nákupu. Proto jsme zvolili poměrně agresivní strategii v PPC kampaních a nebáli se výrazně přebidovávat konkurenci.

Nárůst obratu z Google Ads

+ 2 425 %

porovnání všech měsíčních kampaní v GA za období 1. 10. 2014 až 30. 9. 2018

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Už 6 let se nám daří držet meziroční nárůst výkonu kampaní v desítkách procent. Úspěch na českém a slovenském trhu nám ale nestačil, a tak jsme se spolu s klientem rozhodli expandovat do Polska.

Polský trh nás zpočátku mírně překvapil agresivní cenovou politikou. Rozvoj nebyl tak rychlý, jak jsme předpokládali. Jedná se ale o nejrychleji rostoucí trh (s ohledem na jeho velikost) a vybojovali jsme si na něm svůj prostor k uživení. Ambice expandovat do dalších zemí Evropy tak máme i do budoucna

Je libo all-in-one?

Jak už to u většiny našich klientů bývá, při vzájemné spokojenosti rádi rozšiřujeme spolupráci i do dalších oblastí. Díky nativním inzerátům a prémiovým plochám v RTB Adform pracujeme na budování značky a image odborníka. Pomohli jsme rozjet obsahový marketing a postupně zvedáme i organickou návštěvnost.

Rádi se podíváme i na váš business

Stačí se ozvat. Víme, co funguje. Dejte nám vědět a podíváme se na to společně.

Chci to probrat