Poznejte, jak se uživatelé chovají na vašem webu

V průběhu 4 hodin si na workshopu společně projdeme nejdůležitější přehledy z Google Analytics 4 a řekneme si, jak výsledná data interpretovat. Budete plnit prakticky zaměřené úkoly pro osvojení základních dovedností. Dozvíte se, odkud se návštěvníci dostávají na váš web, co na něm dělají a jak využíváte peníze investované do reklamy.

Na kurzu se naučíte

  • Jak fungují Google Analytics a jak s nimi pracovat.
  • Kdo jsou návštěvníci vašeho webu.
  • Odkud se k vám dostávají.
  • Které stránky na webu jsou pro ně zajímavé.
  • Jak váš web plní své cíle a kde má slabá místa.

Vše si předvedeme na datech z vašeho webu nebo na ukázkovém účtu. Školení přichystáme na míru vašim potřebám. Nebudeme opakovat to, co už znáte. Zaměříme se na oblasti, které jsou pro vás nové nebo si v nich nejste jistí. Na všem se před samotným školením společně domluvíme a určíme cíle, které má školení splnit.

Lukáš Vožda

Pro koho je workshop vhodný?

Workshop je vhodný pro všechny, kdo chtějí začít vyhodnocovat své aktivity v online marketingu, poznat, jak se uživatelé na webu chovají, a na základě dat dělat marketingová rozhodnutí. Pro workshop nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s Google Analytics nebo podobnými nástroji.

Děkujeme za super školení. Dozvěděli jsme se mnoho nových informací a udělali si ucelený obrázek s tím, co známe. Zaujaly nás příklady z praxe, odhalení chyb na našich webech i procentní vyjádření důležitých aspektů. Zajímavé, přínosné, prostě za 1.

VELUX

Cena workshopu

Cena čtyřhodinového workshopu je 20 000 Kč bez DPH. Za ně získáte navíc:

  • Informační materiály,
  • bezplatné konzultace 14 dní po workshopu,
  • certifikát o absolvování školení.

Kde školení proběhne

Máme pro vás přichystanou školicí místnost v našich kancelářích. Samozřejmostí je občerstvení po celý den včetně vynikající kávy a čaje. Rádi přijedeme školit i přímo do vaší společnosti.


Kdo vás provede školením?

Lukáš Vožda

Zodpovídám za analytické oddělení PROFICIA. Mým posláním je, aby naše agentura držela krok s nejmodernějšími trendy v oblasti analytiky a technologií jako Google Cloud nebo Power BI.

Máte zájem o toto školení? Kontaktujte nás.

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů.
Ozveme se vám do 48 hodin.