CHCETE PRODÁVAT?

Zaujměte lidi kreativně

Díky atraktivnímu obsahu, jasnému vizuálnímu stylu a nápaditému zpracování se odlišíte od konkurence. Zaujmete nové zákazníky a zvýšíte efektivitu nejen marketingové komunikace. Kreativa je silný nástroj pro dosažení byznysových cílů. A my vám s tím rádi pomůžeme.


JAK VÁM POMŮŽEME?

Zasáhneme vaši cílovku přímo do srdce

Obsahová strategie

Do detailu si nastudujeme obor vašeho podnikání. Zjistíme maximum dat o zákaznících a najdeme ten nejlepší způsob, kde a jak komunikovat. 

Správa sociálních sítí

Postaráme se o to, abyste byli vidět na sociálních sítích a obsah fanoušky bavil. Informace se k cílové skupině dostanou efektivně a kreativně.

Budování brandu

Díky brandmanuálu bude komunikace konzistentní a váš vizuální styl rozpoznatelný. Odlišíte se od konkurence a lidé si vás budou pamatovat.

Kreativa, která prodá

Až 80 % výsledku kampaní ovlivňuje kreativa. Připravíme nápadité vizuály od bannerů přes video až po POS, polepy nebo design obalu.

JAKÝM OBSAHEM JSME POSUNULI KLIENTY VPŘED?

Konica Minolta

Pro technologického giganta jsme připravili kampaň pro uvedení nového produktu na český trh.

Cílem kampaně bylo také vyvrátit mýtus, že společnost vyrábí jen tiskárny, a dostat ji do povědomí jako technologického inovátora. Díky pečlivé optimalizaci se jednalo o nejúspěšnější online kampaň v historii společnosti.

HT dveře

„Lidé se nevyznají v rozdílech mezi bezpečnostními dveřmi a stále se nás na Facebooku ptají.“ I tak může znít zadání od klienta. A nám udělalo radost. Věděli jsme, že tuto situaci vyřeší nejlépe Messenger bot.

Ten teď pomáhá lidem zorientovat se v nabídce dveří, vybrat si ty pravé a objednat si je.

HT dveře – videoporadna

Videoporadnu pro prodejce bezpečnostních dveří jsme pojali vtipnou a odvážnější formou, protože to je také styl, kterým se chce klient prezentovat a na místě jsme s hercem vymysleli, jak jednotlivé pasáže trochu okořenit.

It’s my life!

Dají se spravovat sociální sítě o proteinové dietě odlehčenou a vtipnou formou? Podle nás ano. Pro našeho klienta It’s my life! tvoříme příspěvky na Facebook a Instagram. Snažíme se, aby fanoušky bavily a abychom se v nich co možná nejvíc vyhýbali omílaným slovům jako dieta, hubnutí nebo nadváha. Chceme ukazovat, že se člověk může k vysněné postavě projíst bez hladovění.

YQ Stavba roku

Pro Ytong jsme uspořádali soutěž, která měla za úkol nasbírat velké množství uživatelského obsahu a pomoct ke zvýšení povědomí o celém stavebním systému. Díky promyšleným soutěžním stránkám a zajímavé propagaci se nám podařilo překonat všechna očekávání.

V Česku jsme cíl v počtu přihlášených staveb splnili na 243 % a na Slovensku dokonce na 320 %. Ze získaného obsahu těžíme dodnes.

ČSAD

Pro mezinárodního dopravce jsme nafotili snímky, které využívá na webu a na propagačních materiálech. Získali jsme tak vlastní obsah pro sociální sítě, který pomáhá budovat značku.

Dostat jedoucí kamion a autobus vedle sebe na jednu fotku bylo produkčně náročné, ale podařilo se nám to.

EO security

Natáčelo a fotografovalo se, jak užitečné mohou být přístroje na rušení odposlechu. Je to specifický produkt, který má mnoho podob a neznalý člověk si dokáže těžko představit jeho využití. Proto vznikla série vysvětlujících videí a fotografií. Při natáčení nám klient objasnil, jak může vypadat průmyslová špionáž a jak se jí účinně bránit.

VELUX

Pro jednoho z našich největších klientů jsme připravili sérii krátkých videí. Během natáčení v Česku i na Slovensku vznikly reklamní spoty pro kampaň, která představila výhody systému VELUX ACTIVE.

Kromě příprav, produkce, natáčení a postprodukce spotů jsme nafotili a připravili také vizuály pro doplňkovou online kampaň.

Pro nejlepší výsledky se o váš marketing postaráme komplexně

BI & DATA

Řízení marketingu i kampaní postavíme na datech a na míru vašemu byznysu.

WEBDESIGN & UX

Tvoříme a posouváme výkonnost webů tak, aby plnily stanovené cíle a přinášely zisk.

A to není všechno

Více se o nás dozvíte na sociálních sítích