Začněte budovat business s pomocí dat. Ukážeme vám, jak na to

Chcete se přidat k úspěšným firmám, které vsadily na data-driven řízení? Připojte se k našemu webináři na téma Jak v krizi předběhnout konkurenci? Začněte efektivně pracovat s daty!

Databy
Databy

Chcete se připojit k úspěšným firmám, které vsadily na data-driven řízení? Připojte se k našemu webináři na téma Jak v krizi předběhnout konkurenci? Začněte efektivně pracovat s daty! Ve čtvrtek 13. října od 16 hodin vám v přímém přenosu ukážeme, kdy využít Business Intelligence a jak funguje v praxi u našich klientů.

Připojit se na webinář

Čeká nás nelehký rok 2023, na tom se shodnou nejen ekonomové. Zákazníci začínají šetřit a firmy už přemýšlí, kde osekat náklady a které výdaje úplně zrušit.

V krizi je potřeba víc než kdy jindy, abyste svoje podnikání řídili podle real-time výsledků a odpovídajících reportů. Potřebujete znát čísla včas, v souvislostech a hlavně je správně interpretovat.

Data mají cenu zlata

Které produkty vám nejvíc vydělávají? Jak se chovají vaši prémioví zákazníci? Jak plánovat na základě opakujících se trendů? Když budou vaše data přehledná a uspořádaná, obchodní rozhodnutí přestanou být jen věštěním z křišťálové koule.

Měli byste vědět, co vaše zákazníky zajímá dnes a co budou chtít zítra. Jednoduše potřebujete být vždy o krok napřed. Jen tak budete schopni reagovat na vývoj trhu,“ upozorňuje Jakub Kaláb, Head of BI společnosti Databy. „Majitelé firem si často neuvědomují, že ta nejlepší odpověď se skrývá na dně jejich excelových tabulek a pozdě zpracovaných přehledů,“ dodává Jakub.

Webinář jako skvělý start

Chcete se na krizi připravit? Začněte s efektivním vyhodnocováním vašich dat. Poradíme vám, kde začít. Připojte se na webinář Databy a PROFICIA, kterým vás provedou Petr NěmečekJakub Kaláb.

Co se dozvíte?

  • Proč jsou data v dobách krize tak důležitá?
  • Kde můžete díky Business Intelligence ušetřit a na čem vydělat?
  • Jaké nástroje vám pomůžou a můžete s nimi hned začít?
  • Ukážeme příklady z praxe!

Těšíme se na vás ve čtvrtek 13. října od 16 hodin na našem YouTube kanálu. Během živého vysílání budeme odpovídat také na vaše dotazy.

Analytika 27. 09. 2022