Jak vyřešit zamítnuté produkty v Google platformách, pokud používám CSS?

Pro tento cíl není nastaven styl CSS. Perete se s touto hláškou a nevíte, jak na ni? Pak zrovna čtete ten správný článek. 

Zamítnuté reklamy
Zamítnuté reklamy

Pro tento cíl není nastaven styl CSS. Perete se s touto hláškou a nevíte, jak na ni? Pak zrovna čtete ten správný článek. 

Pokud využíváte CSS partnera a vidíte ve svém Merchant Center chybu „Pro tento cíl není nastaven styl CSS“ (CSS not selected for this destination), musíte si pro zobrazování v platformách Google v nastavení Merchant Center zvolit partnera pro Google platformy.

Krok za krokem

Jestliže máte v Google Merchant Center pouze jeden účet, bude nutné založit druhý pro správu spoluprací s CSS partnery.  Bez toho nelze dále postupovat. V případě CSS můžete založit více účtů pro jeden web, jen musí každý spadat pod jiného CSS partnera.

Při ověřování nového účtu však neodstraňujte starý ověřovací kód, pouze vložte na stránky nový. Při odstranění původního totiž dojde ke ztrátě ověření daného účtu a všechny produkty v daném účtu se automaticky zamítnou.

V novém účtu pak klikněte na symbol klíče pro nastavení > Affiliate a CSS. Pamatujte, že tato možnost se zobrazí jen v nově vytvořeném účtu pro platformy Google, ve vašem aktuálním Merchant Center nebude dostupná.







V nabídce dole se zobrazí výpis CSS partnerů. Po najetí myší na partnera CSS Google stačí kliknout na tři tečky (…) > Nastavit službu CSS pro platformy Google v Evropě. Po kliknutí na tuto možnost by se chyba „Pro tento cíl není nastaven styl CSS“ měla odstranit a služba začít fungovat.



Potřebujete poradit?

Napište nám s předmětem ​„Mám zájem o Platformy Google“ na jiri.novak@proficio.cz a my vám rádi se vším pomůžeme

PPC 15. 09. 2020