PROFICIO se stalo Google CSS partnerem

Neustále se snažíme klientům přinášet ta nejlepší možná řešení a rozvíjet se. I proto bylo jasné, že další metou je stát se Google Comparison Shopping Partnerem. Co to pro naše klienty znamená? Přinášíme shrnutí toho nejdůležitějšího ohledně CSS.

S vlastním PROFICIO Comparison Shopping Services (CSS) programem ušetříte až 20 % nákladů v produktových kampaních na Googlu. A to velmi rychle a jednoduše – stačí jen po domluvě zaslat potvrzovací e‑mail a během pár dní máme připraveno. Za stejnou cenu tak získáte větší dosah i počet prokliků.

Co je to CSS program?

V reakci na rozhodnutí Evropské komise Google spustil program, který umožňuje inzerovat produkty na Googlu až o 20 % levněji. Komise totiž požaduje, aby Google poskytoval ve výsledcích vyhledávání stejný prostor ostatním produktovým srovnávačům jako své službě Google Shopping.

Proč si vybrat Google CSS partnera?

Můžete být jistí, že nešlápnete vedle. Máme vlastní srovnávač zboží a v našem CSS programu je více jak 100 účtů. Pracovat pro vás budou certifikovaní odborníci, kteří službě rozumí. A máme také přístup k exkluzivním datům a materiálům ohledně CSS.

O tom, co všechno je pro zřízení potřeba, kolik vás bude stát a jaké jsou jeho výhody se dozvíte v našem předešlém článku Nejčastější dotazy ohledně Google CSS programu.

Jak získat slevu pro nákupní PPC kampaně na Googlu?

Je to hračka. Napište nám s předmětem ​„Mám zájem o CSS“ na jiri.novak@proficio.cz a my už se o všechno ostatní postaráme. :)


Martin Trojan

V PROFICIU řeším správu PPC kampaní v Google Ads a Skliku. Starám se o to, aby byly výsledky kampaní na jedničku s hvězdičkou.