Opět jsme jedním z Google CSS Premium Partnerů

Produktové kampaně na Googlu o 20 % výhodněji? Beze všeho. Obhájili jsme nejvyšší certifikaci Google Comparison Shopping Premium Partner a rádi pomůžeme zviditelnit i vaše produkty.

Už od roku 2020 šetří naši klienti náklady za produktové kampaně Googlu, které umíme díky vlastnímu CSS programu o 20 procent zvýhodnit. Díky našim výsledkům jsme i letos získali nejvyšší ohodnocení a stali jsme se Google Comparison Shopping Premium Partnerem


Co je CSS program?

Google Comparison Shopping Services (CSS) funguje už několik let a umožňuje inzerovat produkty na Googlu až o 20 procent levněji. Program tehdy vzniknul v reakci na rozhodnutí Evropské komise, která požadovala, aby Google poskytoval ve výsledcích vyhledávání stejný prostor ostatním produktovým srovnávačům jako své vlastní službě Google Shopping.

Proč se do CSS programu zapojit?

S Proficio Comparison Shopping Services (CSS) programem získáte lepší výkon ze svých produktových kampaní na Googlu. Neplatíte totiž z ceny za proklik poplatek Googlu za zprostředkování služby, který činí až 20 procent. S naším CSS platíte za proklik produktového inzerátu přesně tolik, kolik nabízíte ve vaší kampani.

Za stejnou cenu tak získáte větší dosah i počet prokliků. A to velmi rychle a jednoduše – stačí jen po domluvě zaslat potvrzovací e-mail a během pár dní máme připraveno

Proč si vybrat CSS od Proficia?

Máme vlastní srovnávač zboží a v našem CSS programu je více než 100 účtů. Pracovat pro vás budou certifikovaní odborníci, kteří službě rozumí.

Jako jedni z prémiových partnerů Googlu máme přístup k exkluzivním CSS školením, datům a materiálům. Takže si můžete být jistí, že s Proficiem nešlápnete vedle.

Jiří Novák

Jiří Novák

Partner, Proficio

Co všechno je pro zřízení potřeba, kolik vás bude stát a jaké jsou jeho výhody se dozvíte v našem článku Nejčastější dotazy ohledně Google CSS programu.

Jak získat slevu pro nákupní PPC kampaně?

Je to hračka. Napište nám e-mail s předmětem ​„Mám zájem o CSS“ na jiri.novak@proficio.cz a my už se o všechno ostatní postaráme.

PPC
09. 10. 2023